Helios Color to nowoczesne regały magazynowe o różnych wymiarach i klasach nośności. Przejrzysty kreator pozwala szybko i precyzyjnie dobrać parametry zamówienia. Do dyspozycji naszych klientów mamy modele klasyczne o wysokości 213cm, 193 cm lub 180 cm oraz warianty niestandardowe w szerokim zakresie długości, szerokości, ilości kondygnacji i rodzaju wykoczenia. Do wyboru są cztery klasy nośności półek od 175-400 kg.


Estetyczne wykończenia malowanych proszkowo przyjazną środowisku farbą regałów, stanowią ważny aspekt funkcjonalny i ozdobny. Różne kolory półek i filarów, to doskonałe znaczniki do segregacji przechowywanych towarów. Otwarte etażerki Helios Color sprawdzają się również w przestrzeni sklepów oraz jako meble do nowocześnie urządzonych biur, punktów usługowych oraz pomieszczeń prywatnych.Nowoczesny, wciskowo - zatrzaskowy system montażu, pozwala na szybkie złożenie regałów na wybranym miejscu oraz bardzo precyzyjną regulację odległości pomiędzy kondygnacjami. To niezwykle istotne biorąc pod uwagę różnorodne gabaryty przechowywanych w magazynach przedmiotów. Standardowo wszystkie filary stojaków wyposażone zostały w plastikowe buciki, chroniące posadzkę na której stoją.


Regały Helios występują również w wersji ocynkowanej, dedykowanej pomieszczeniom w których kolorystyka rusztowań odgrywa rolę drugorzędną, takich jak piwnice, garaże czy warsztaty a także w składach w których magazynowany jest jeden rodzaj przedmiotów. 


Wszystkie modele można ubrać w szyte na miarę pokrowce z flizeliny. Materiał ten chroni zarówno same stojaki jak i umieszczone na nich produkty przed kurzem a także dostępem insektów i gryzoni. Flizelinowe opakowania posiadają zamki błyskawiczne, umieszczone w taki sposób aby dostęp do każdej kondygnacji nie sprawiał problemu.


Zapraszamy do zakupów