Helios Premium to kolekcja otwartych etażerek, w kolorze oznaczonym symbolem RAL7024. Matowe szaro-grafitowe rusztowania korzystnie komponują się z surowymi blatami z płyt HDF w kolorze beżowym. Tak stonowany zestaw kolorów sprawia, że stojaki Premium sprawdzają się nie tylko w piwnicy, spiżarni czy magazynie, ale stanowią doskonałe tło do ekspozycji różnego rodzaju towarów sklepowych.

W zależności od ciężkości przewidzianego załadunku, do wyboru są cztery kategorie wagowe regałów od 175- 400 kg. Prosty i błyskawiczny montaż zatrzaskowy niweluje żmudny proces skręcania elementów śrubami, jak to jest w przypadku klasycznych rusztowań. Dodatkowo filary posiadają na całej swojej długości otwory montażowe, umożliwiające dowolną regulację odległości pomiędzy piętrami półek. Dolne zakończenia filarów zabezpieczone są plastikowymi korkami w kolorze czarnym, zapobiegającymi uszkodzeniom posadzki.

Do każdego modelu regału Helios Premium, zamówić można szyty na miarę ochronny pokrowiec z flizeliny. Staranny wybór wymiarów, nośności oraz ilości kondygnacji umożliwia kreator. Stojaki dostarczane są w zestawie części do samodzielnego montażu w ciągu 24 godzin. Okres oczekiwania na szyty na miarę ochraniacz wynosi 3 dni.