Tytan to seria regałów wykonanych przede wszystkim z polipropylenu i PCV, nie licząc stalowych wzmocnień schowanych wewnątrz półek. Cechy szczególne tej kolekcji to imponująca wytrzymałość przy niewielkiej masie własnej, oraz duża nośność w przedziale od 100 do 160 kg na każdy blat piętrowych konstrukcji. W odróżnieniu od stojaków wykonanych z innych materiałów, plastikowa struktura Tytanów jest odporna na pleśń i inne czynniki korozjotwórcze.

Środkowe części blatów regałów Tytan o barwie jasno grafitowej, zaopatrzone są w zależności od wyboru w boki zielone, czerwone lub szare. Różnokolorowe brzegi blatów to nie tylko element dekoracyjny ale również funkcjonalny. Znajdują się tam praktyczne organizery w formie wnęk na narzędzia i zagłębień na drobiazgi.

Szeroki wybór wariantów serii TYTAN w zakresie wymiarów i ilości pięter, pozwala dobrze zagospodarować niemal każdą warsztatową, biurową czy magazynową przestrzeń. W przypadku pomieszczeń nietypowych, wybrane stojaki można łatwo dostosować do warunków miejsca w którym mają swoją rolę spełniać. Dzięki plastycznym właściwościom tworzywa z których zostały wykonane, wystarczy przyciąć brzeszczotem filary aby uzyskać wymaganą wysokość.

Surowiec do produkcji TYTANÓW pochodzi w 100% z recyklingu, co ma znaczący wpływ na ochronę środowiska naturalnego. Regały dostarczane są w zestawach części wraz z instrukcją montażu, które składa się tak łatwo jak duże klocki. Każdy zestaw wyposażony jest w specjalne kotwy, umożliwiające przytwierdzenie konstrukcji do ściany dla bezpieczeństwa.